REFERENCE

|

„Lucii jsem oslovila kvůli problémům se spodní částí zad a břicha po porodu císařským řezem. Je velmi empatická, milá a profesionální.

Své práci rozumí a já po každé návštěvě cítím neskutečnou úlevu. Máme před sebou ještě hodně práce, ale na každé další setkání se těším :)“

Jitka, Praha

|

„Měla jsem několik konzultací s Lucií na konci mého těhotenství. Kontakt na ni jsem dostala od duly. Vyhledala jsem fyzioterapii kvůli tomu, že jsem chtěla zlepšit postavení miminka v bříšku před porodem.

Už během prvního setkání jsem se od Lucie dozvěděla spousta informací a tipů ohledně toho, jak můžu pracovat se svým tělem během těhotenství, při porodu a po něm. Díky následujícímu cvičení a kinesiotapingu se mí lépe chodilo. Jediné, co mě mrzí, je to, že jsem se k Lucii nedostala dříve během těhotenství. Myslím si, že by mě to bývalo pomohlo více si uvědomit svůj pohyb a od začátku udělat pro miminko optimální podmínky.

Jsem ráda, že jsem narazila na skutečného odborníka na pánevní dno a těhotenství. Lucie je velmi milá a vstřícná a ráda budu pokračovat ve spolupráci i po šestinedělí.“

Alena, Praha

|

„Fyzioterapie s Lucií mi velmi pomohla po druhém porodu, kdy moje pánevní dno bylo v bezútěšném stavu a odmítalo jakoukoliv aktivitu. Měla jsem bolesti zad, vypouklé břicho a při chůzi bolest projíždějící od kostrče do nohou.

Lucie má velmi citlivý přístup, dá se s ní otevřeně mluvit o všem a vždy se snaží poradit a pomoct. Začali jsme od nejlehčích cviků a postupně správně aktivovaly střed těla, s tím začaly mizet bolesti a problémy.

Není to ze dne na den a je potřeba rady a cviky uplatňovat často, aby se zautomatizovaly, ale výsledek stojí za to. Moc děkuji!“

Helena, Praha

|

„Fyzioterapeutku Lucii jsem vyhledala kvůli své diastáze po dvou porodech. Ukázalo se samozřejmě, že jde o souhru více faktorů, problémů. Lucie mi vše detailně vysvětlila, odborně a zároveň lidsky, což je něco, čeho si u ní velice cením – je to skutečná odbornice s lidským přístupem. Řeší problémy komplexně a s důrazem na drobne detaily, které dokáží velké změny.

Díky ni se mi velice zlepšil stav jízvy po cisarskem řezu, bedra, pánevní dno a to nemluvím o četných nahazovanich žeber… Jsem za její důkladnou péči opravdu ráda!“

Kateřina, Praha

|

„Po dvou porodech mě trápily bolesti zad. K návštěvě fyzioterapie jsem se odhodlávala delší dobu, ale nikdy jsem z nikoho neměla pocit, že to je ono. Na Lucii jsem dostala doporučení od mé kamarádky, která k ní již nějakou dobu docházela. Již po první návštěvě jsem ale věděla, že jsem trefila na tu správnou osobu. Dostala jsem doporučení na cviky a dechová cvičení a bolesti zad se začaly poměrně rychle zmenšovat.

Do dalších setkání nám následně „hodil vidle“ covid a já, po dvou předcházejících sekcích, otěhotněla potřetí a přála si nerodit plánovanou sekcí. Lucie mě provedla celým těhotenstvím a i díky její péči jsem toto těhotenství mohla prožít téměř bez bolestí. Věřím, že i díky spolupráci s ní – stabilizaci pánve, práci s dechem, uvolnění blokád… můj třetí porod trval zhruba tři hodiny. Moc mi pomohlo mít kolem sebe lidi, kteří mi věří, a Lucie k nim jednoznačně patřila, za což jí patří velký dík.

Na fyzioterapii docházím (a budu docházet) i nadále a vždy odcházím v lepším stavu, než když přijdu.
Jestli něčeho lituji, pak toho, že jsem ji neznala již před prvním porodem. Nemusela bych dvě těhotenství řešit různé bolístky s tím, že „k těhotenství to přece patří“. Nepatří. Těhotenství nemusí bolet. Já už to nyní vím.
Lucie, děkuji.“

Alida, Rakovník

|

„K Lucce jsem se dostala v období bolestí zad ze sedavého zaměstnání, a také současně když se mi nedařilo otěhotnět. Myslím, že to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat.

Lucka pojala problém komplexně, postupně mi ukázala fungující cviky, které mi pomohly s bolestí zad a správným držením těla. Během terapie zároveň používala různé techniky pro uvolnění svalového napětí, takže jsem se po každé návštěvě cítila jako znovuzrozená. Své tělo jsem dokázala vnímat jinak a najednou jsem cítila i svaly, o kterých jsem dříve ani neměla ponětí. Za krátkou dobu se mi podařilo otěhotnět a k mému údivu jsem celé těhotenství nevěděla, co to je bolest zad.

Abych vše udržela v dobrém módu, v návštěvách pokračuji i po porodu a nemůžu si naše hodiny vynachválit. Kromě benefitů, která to přináší mým zádům, si zde také neuvěřitelně odpočinu?“

Vanda, Buštěhrad

|

„Pokaždé když od Vás odcházím jsem znovu a znovu absolutně fascinováná všemi souvislostmi na našem těle. Je absolutně neskutečné jak funguje a co všechno spolu souvisí! Na každou návštěvu k Vám se opravdu těším.

Začínám si užívat život bez bolesti, která až příliš dlouho byla jeho trvalou součástí. Jsem tak ráda, že jsem se nespokojila s přístupy fyzioterapeutů, které mi nevyhovovali a že jsem hladala dál! Neskutečně se to vyplatilo! Děkuji!“

Daniela, Dobruška

|

„Jako příjemnou a šikovnou fyzioterapeutku mi Lucii doporučila moje dcera, která k ní chodila (a nadále chodí) již delší dobu.

Přišla jsem k Lucii s problémem bolesti v zádech, ale Lucie mě důkladně vyzpovídala a nabídla mi také pomoc s řešením komplikací po operaci prsu a částečném odstranění lymfatických uzlin v podpaží. Na operaci jsem byla již před několika lety, ale netušila jsem, že se ten stav dá ještě zlepšit.

Od Lucie jsem dostala návod na jednoduché cviky nejen na protažení zad, ale i na zlepšení hybnosti operované ruky, povedlo se jí rozmasírovat vtažené pooperační jizvy a velice oceňuji lymfotaping v oblasti operovaného prsu. Chodím k Lucii pravidelně již skoro celý rok a jsem maximálně spokojená.“

Hanka, Praha

|

„K fyzioterapeutce Lucce jsem začala chodit pět měsíců po porodu císařským řezem kvůli bolestivé jizvě a diastáze. Po pár návštěvách se bolestivost jizvy začala zmenšovat, až zmizela úplně a já mohla opět začít běhat, což jsem do té doby kvůli bolestivosti jizvy nemohla.

Výrazně se mi zlepšila i diastáza. 🙂 Nyní cvičíme cviky na posílení pánevního dna a zpevnění celého těla. Díky ní se po porodu cítím opět jako před ním.

Lucka je velmi šikovná, dokáže jednotlivé cviky skvěle vysvětlit a v neposlední řadě je vždy milá a příjemná.“

Zdeňka, Praha

Kde a jak mě najdete

NZZ Fyzioterapie Mgr. Lucie Melounová

Telefon: +420 739 057 446 (pokud se mi nemůžete dovolat, zašlete mi SMS s heslem „Fyzioterapie“ a já se ozvu, jakmile to bude možné)

Email: info@fyziolucie.cz (preferuji komunikaci skrze email, prosím o pochopení)